Quik - GoPro Video Düzenleyici

Video Düzenleme Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 206,7 MB
  • Version 4.5
  • Dil Türkçe
  • Firma GoPro
Videolarınızı Quik mobil uygulaması sayesinde daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Sadece bir kaç dokunuş ile harika videolar oluşturmak için Quik mobil uygulaması iOS  işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirebilirsiniz. Sevdiğiniz fotoğrafları ve videoları seçin ve bırakın Quik sihrini konuştursun ve sizler için harika ürünler ortaya koysun. 

Saniyeler içerisinde, en harika anları bulur, güzel geçişler ve efektler ekler ve her şeyi müziğin temposuna göre ayarlar. Hikayenizi metin, müzik ve daha birçok şey ile özelleştirebilir ve sonrasında arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz. Düzenlemek hiç bu kadar hızlı veya eğlenceli olmamıştı.

Quik video kliplerinizi inceler ve akıllı klipler oluşturur. Kendi anlarınızı seçmek için HiLights'ı da ekleyebilirsiniz. Bu size kalmış bir durum. Uygulamanın her özelliğinden faydalanmanız mümkündür.

 Quik uygulaması sayesinde her fotoğrafı mükemmel bir şekilde çerçeveye almak için renkleri ve yüzleri tespit eder. Ayrıca fotoğrafları elle de kırpabilirsiniz. Her biri özenle tasarlanmış geçişlere ve grafiklere sahip olan 23 video stilinden seçim yapın. 80'in üzerinde ücretsiz şarkıdan seçim yapın veya kendi koleksiyonunuzdan bir şarkıyı kullanın. Film müziğini başlatmak için şarkının istediğiniz yerini seçin ve videolarınıza ekleyin. 

Quik - GoPro Video Düzenleyici indir